1

Konu: Migun

Migun 1988 yılında ilk olarak termal masaj yataklarını Güney Kore'de piyasaya sunan şirkettir. Migun, o tarihten bugüne, Güney Kore'de en hızlı büyüyen şirket olma onurunu taşımaktadır. Ve de bunu kanıtlarcasına Kore devlet başkanı tarafından Migun'a Golden Intustrial Merit [Altın Endüstri Nişanı) ödülü verilmiştir. Şu günlerde anternatif tıb Amerika Birleşik Devletlerinde ve tüm dünyada popülerite kazandığı için Migun tüm dünya piyasasına kendi deneyim, araştırma ve gelişimini sunmaya hazırdır. Hali hazırda Migun alternatif sağlık ürünleri konusunda dünyaca biliniyor olsada, dahada gelişmiş sağlık için göstermiş olduğumuz gayretler tükenmeyecektir.

Migun sağlığınıza ve geleceğinize faydalı olacak ürünleri geliştirmede sürekli bir bağlılık gösterecektir. Bizim başarımız sizin memnuniyetinize bağlıdır. Migun, hayatınız daha mutlu ve daha keyifli olabilmesi için elinden geleni yapacaktır.

Vizyonu:
Migun,Doğu Tıb anlayışı ile insanların sağlığını ve de onların sağlıklarının daha iyi hale getirilmesi sorumluluğunu üstlenme fikri ile kurulmuştur.Bundan başka,Migun,alternatif tıb ürünleri endüstrisinde dünya lideri olmak için gayret göstermektedir.

Diğer Migun misyonları şöyledir:
- Araştırma ve geliştirmeye odaklanmak.
- Kamu sağlığını ilerletmede teşvik edici rol oynamak.
- Müşteri odaklı hizmet ve kalitesi ve değeri yüksek ürünlerimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilmek.
- Migun İş Etikleri uygulaması boyunca çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın hayatlarına ilham kaynağı olmak.

Özellikleri:
Tedavi alanı boyundan ayak bileğine kadar bir yeri kaplamak üzere genişletilmiştir.
Yeni 15 yönlü dış jade masaj kafaları ve 2 yönlü jade masaj kafası direk olarak istenen bölgelere etkili bir şekilde uygulanabilir.
Ayarlanabilir ayarlar şunları içermektedir:iç ve dış ünite ısısı,jade kafalarının hareketi.Tüm ayarlar uzaktan kumanda ile kolayca ayarlanabilmektedir.
Kullanıcıların elle masaj bölgesini ayarlayabilecekleri bir ayak masaj progaramı vardır.
Kullanıcılar elle kullanım modunda masaj kafalarının pozisyonlarını elle ayarlayabilirler.
6 otomatik program sayesinde kullanıcılar arzu edilen tedavi zamanı ve bölgesini ayarlayabilirler.
Genişletilmiş büyüklük daha fazla rahatlık ve destek sağlamaktadır.
Hoş görünümü evinizin içi ile bütünlük sağlayacaktır.

2

Cvp: Migun

Kore dilinde güzellik (mi) ve sağlık (gun) anlamına gelen sözcüklerden oluşan migun yatakları A.B.D Başta olmak üzere Almanya, İspanya, İsviçre, Çin, Japonya ve Kanada gibi dünyanın gelişmiş 33 ülkesinde Dünya genelinde 600'ün üzerinde tanıtım merkezi ile, Sektörün ilk ve en büyük üreticisi Migun Termal Masaj Yatakları Türkiye'de.

Migun Masaj Yataklarının hem üst, hemde alt minderinde bulunan Jade (Yeşim taşları) sayesinde yayılan yoğun 4-16 µm dalga boyunda uzun kızıl ötesi ışınları sayesinde hergün vücudunuza saf güneş ışığı alırsınız. Bu da birçok hastalığınızın iyileşmesi hususunda size yardımcı olur.

Termal masaj yatağı migun, vücuttaki akupunktur noktalarına ısı, basınç uygulayarak özellikle boyun ve bel fıtığının iyileşmesine yardımcı oluyor. Koreden ithal edilen yeşim taşı döşeli migun termal masaj yatağını alabilen evine götürüyor, alamayan tanıtım ofislerine her gün gelerek para ödemeden bel, boyun, sırt ağrılarına çözüm arıyor. Bu yataklarda kıyafetler çıkarılmadan, insan eli değmeden ve yağ sürülmeden masaj yapılıyor. El değmeden masaj keyfi yaşamak isteyenler, kendilerini bir masör ya da masöz yerine yeşim taşının enerjisine teslim ediyorlar.

Termal masaj yatağının içerisinde bulunan yeşim taşları vücuttaki akupunktur noktalarına ısı, basınç ve masaj uyguluyor. Böylece kan dolaşımı hızlanıyor, hücreler yenileniyor, toksinler vücuttan atılıyor ve hücrelerin yaşlanması yavaşlayıp vücudun savunma mekanizması güçleniyor. Yeşim taşı ayrıca insan vücudu için gerekli olan mineraller, kalsiyum, magnezyum ve su gibi elementleri içinde barındırıyor.

Termal yatağın en önemli özelliği omurganın dikleşmesini ve formuna kavuşmasını sağlaması. Sağlıksız bir omurgadan dağılan sinirler vücutta birçok rahatsızlığa sebep oluyor. Omurganın yanlış kullanımı sonucu baş ağrıları, migren, görme bozuklukları, sinüzit, omuzlarda ağrı, kronik öksürük, nefes darlığı, kol ağrıları, kronik yorgunluk, hemoroid ve hatta cilt rahatsızlıklarına rastlanıyor.

Yatağın bir başka özelliği de sağlıklı bir fiziksel kondisyona kavuşmanıza yardımcı olması. Düzenli egzersiz yapılmadığı zaman kanın içerisinde bulunan alyuvarlar düzensiz bir şekilde bir araya toplanıyorlar. Bu da kan dolaşımını kötü yönde etkiliyor.