1

Konu: Choyang Coheun Haroo

Choyang Coheun Haroo, Choyang'ın üretmiş olduğu bir tür Kişisel Termal Akupressur Masaj Yatağıdır. İnsanların günlük hayattaki stres, sıkıntı vb. etkenlerden sıyrılıp daha mutlu, sağlıklı ve zinde bir hayat sürmesine olanak sağlar.
Çoyang diye okunur

Kişisel Termal Akupressur Masaj Yatağı
Orijinal serpantin: Uzun kızılötesi ışınların yayılmasını en üst düzeye çıkarır.
İnsan vücudunu esas olarak yapılmış: Boyundan omur eğrisine doğru masaj ve akapunktur basıncı
Yeni Kavramların ince tasarımı: Çok hassas yüksek tasarım
İlave özel ısıtıcı kudulcang: Serpantin takılı, bu üstü çentikli özel ısıtıcı kudulcang'ı vücudunuzun her verinde kullanabilirsiniz.
Özel dahili projektör: Özel maxibution yapılarak uzun kızılötesi ışınların yayılması artırılır.
Çok fonksiyonlu kumanda: Otomatik ve manuel programlarla çalıştınlabilir.
Tüm aile üyeleri için kullanımı kolay: 3'lü vs 5'li harici-dahili projektör dahil çok fonksiyonlu, özel ısıtıcı kudulcang,T.E.N.S modu kendiliğinden ve otomatik olarak çeşitli fonksiyonları yerine getirir.

Termal Masaj
Termal masaj adale gerilimini ve yorgunluğunu alır, size ılık ve rahat bir duygu bırakır. Masaj yatağının güvenli yapısı sayesinde rahat ve dingin bir duygu elde edebilirsiniz.

Omurga ve Adale Masajı
Sırt adalelerine masaj yaparken otomatik olarak 24 hareketli omur, kuyruk sokumu ve sakkrum üzerinde hareket ederek yorgunluk ve bitkinlik duygusunu azaltmaya yardım eder.

8 Yeşim Taşı Mekanizma
8 hareketli mekanizma otomatik olarak döner, omurganın doğal eğrisini izleyip güvenli ağrısız masaj ve sırta akupunktur basıncı sağlar

T.E.N.S. Etkili Düşük Frekans Masajı
Sıkışmış ve gergin adalelerin gevşemesine ve ağrının beyne iletimini azaltıcı endorpine hormonlarının üretilmesine yardımcı dur.
T.E.N.S Belirli türdeki kronik ve akut ağrıların giderilmesine - gerginlikleri eklemlerde veya sırt bölgesindeki sertlikleri gidermede kullanılır. Bölgesel kan dolaşımını arttırmak için kullanılır. Kas yapısının düzenlenmesine yaptığı olumlu etki nedeniyle spor hekimliğinde ve estetik maksatta tüm dünyaca kullanılan yan etkisiz uyuşturuculara duyulan ihtiyacı azattan medikal bir üründür.

Elle Çalıştırılan Projektörler
3'lü ve 5'li II yeşim taşlı projektörlerle vücudunuzun her yerinde serbestçe akupunktur basıncı uygulayabilirsiniz. Projektörlerin sahip olduğu titreşim özelliğine infrared ışığının eklenmesiyle bölgesel rahatlamaları sağlar, yorgunluktan oluşan süt asitinin dağıtılması kolaylaşır, göz altı ve boyunda oluşan torbalanmaların azaltılmasında ideal bir üründür, lokal yağlanmanın giderilmesinde kullanılır.

Ek Özel Serpantin Isı Minderi
Vücudunuzun her bölgesinde rahatça kullanabileceğiniz dokularınız kan dolaşımının düzenlenmesinde yardımcı olan vücuttaki A vitamini komplekslerinin harekete geçmesi sayesinde vücudun kendini onarımı hızlanır, sağladığı uzun kızıl ötesi ışınlar sayesinde vücudun D vitamini üretimin destekler.

Yatak fiyatı: 5.000 YTL (2006 fiyatı)
Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın onayı ile ithal edilen yatağın üzerinde bulunan yeşimtaşların, yaydığı kızılötesi ışın sayesinde koku giderici, oksijen yayıcı, bakteri yok edici gibi birçok özelliğinin bulunduğunu ifade eden Beydeş, "Yeşimtaşın bu özellikleri Avrupa'da yapılan test ve deneylerle kanıtlanmış. Masaj yatağı, iskelet, sinir, boşaltım, dolaşım ve sindirim sistemindeki sıkıntılardan yaşanan rahatsızlıkları gideriyor, omurga sistemindeki bozukluklara dayalı rahatsızlıkları zamanla iyileştiriyor, zayıflatıyor"denilmekte.