Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda
2001 yılından bugüne kadar birçok firmaya reklam ve tanıtımları konusunda destek vermeye çalıştık. Bu süreçler boyunca fark ettik ki bir firma için en zor olan konu; hizmet verdiği sektörde faaliyetlerine devam etmesinden çok kendisini en doğru şekilde, en uygun kitleye ifade edebilmekmiş.

2001 yılından beri hizmet veren sitelerimiz için de “hakkımızda” yazısını yazmaya karar verdiğimizde, bunun gerçekten de düşündüğümüz ve başka firmalara anlattığımız kadar kolay bir iş olmadığını anladık.

Biliyoruz ki, tanıtım yazıları belki de bir web sitesinde en son olarak okunan bölüm. Ancak her firmanın reklam ve tantım materyallerinin bir bölümünde mutlaka kendini anlatan bir bölümün olması şart. Ve tabi ki bu yazının son derece kısa ve verilen hizmetler konusunda net bilgiler içermesi gerekiyor.

ZIZA.net & TENNAR.com ve siteleri için kısaca; “alanında her zaman amatör kalmayı başarabilmiş siteler grubu” diyebiliriz.

ZIZA.net & TENNAR.com ‘u biraz daha yakından tanıdığınızda başka sitelerden biraz daha farklı olduğunu anlayabilirsiniz. Farklı olmanın sadece firma tanıtım metinlerinde ya da sloganlarda “Farklıyız…” diye çığırtkanlık yapmakla olmayacağını da bilecek kadar uzun zamandır reklam ve tanıtım alanlarında hizmet veriyoruz.

Peki sitelerimiz, diğer sitelerden neden farklıdır?
Çünkü;
Herşeyden önce;
İşleri Nasıl Yaparız?
– İşi analiz ederiz,
– Tanım ve tasarımı yaparız,
– Kodlar ve uygulama geliştiririz,
– Danışmanlık ve destek hizmetleri veririz.
– Projelerimiz her zaman canlıdır ve sektöre fayda temelinde sürekli geliştiririz.

Yeni Fikirler
Markanızın gelişimi için daima yeni fikirlere ihtiyacınız vardır. Uzun yıllardır yaptığımız her işte işinize en uygun orjinal bir fikir üzerine geliştirdiğimiz konsept tasarımlar ile kurum kimliğinizi online ve baskılı işlerde değerleyen işler yapmaktayız. Bir fikir üzerine dayanan tasarımlar hedef kitleniz tarafından daha sıcak karşılanır ve genellikle daha etkilidir.

İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.
Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. ZIZA.net & TENNAR.com ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz
Belki hiç bir web tasarım yada reklam ajansının yapmadığı kadar çok tasarım, web tasarımı, web teknolojileri ve reklamcılık gibi konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz
Diğer internet sitelerinden farklı olarak kendimize örnek aldığımız hemen hemen tüm tasarımcılar ve programcılar yurtdışındaki önemli projelere imza atmış kişiler yada ekipler. Bu kişilere ulaşarak sürekli olarak dışarıda işimizin nasıl yapıldığını daha iyi anlamaya çalışıyoruz. Bir proje için Ar-Ge çalışması yaptığımızda, mutlaka ilk olarak müşterimizin işini yurtdışında başarı ile sürdüren firmaların reklam, tanıtım ve web tasarımlarını inceliyoruz ve bu projeleri örnek alıyoruz.

Bahane değil çözüm üretiyoruz
Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken “bahaneler” değil “çözümler” üretiyoruz.

Disiplinli ve programlı çalışıyoruz
Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Elbette ZIZA.net & TENNAR.com ‘u farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden “farklı” olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Samimiyet – Dürüstlük
Elbette tüm pazarlama stratejiniz için etkin olabilecek her duruma uygun tek bir çözüm olamayacağımın farkındayız. Büyük şirketlerin tüm reklam mecraları için tüm çalışmalarını hazırlayabilmemiz elbette mümkün değil. Her ne kadar geçmişte çok büyük şirketlere hizmet vermiş olsak da küçük ve orta ölçekli şirketlerin reklam/tasarım ihtiyaçlarını karşılamaktan ve mümkün olduğunca az bürokrasiden hoşlanmaktayız.

Zamanınız olduğunda tanışmak için sizi diğer sitelerimizi izlemeye davet ediyoruz.

www.ziza.net | www.tennar.com

Oyla page
Yukarı