1

Konu: Nuga Best

Nuga Best Termal Masaj Yatağı Nasıl Çalışmaktadır?
Doğu ve Batı Tıbbının Mükemmel İşbirliği

Nuga Best Termal Masaj Yatağı, binlerce yıllık geleneksel ve otantik doğu tıbbi bilgeliğini, batının en son gelişmiş tıp yöntemleriyle birleştirip geliştirerek size sunmuştur.. Bu masaj diğer tüm masaj tekniklerinden kesinlikle farklıdır.
Sadece sırt üstü uzanınız ve dinleniniz. Nuga Best Termal masaj Yatağı sizin için çalışsın ve size akupunktur, akubasınç, moxibustion, kızıl ötesi ışınlar ve kayropraktik yöntemleri ile en iyi masajı uygulasın.Bu işlem bir masajdan daha fazlasını içermektedir. Sizi sağlıklı bir hayata yaklaştıran bir yöntemdir.
Bütün masajlar aynı şekilde değildir. Yorgun kaslar üzerine sadece parmağınızı koyup tedavi ettirmeye çalışmak Nuga Best'in yöntemi ile ilgili değildir.
Kapsamlı bir araştırma ve geliştirme sayesinde son şeklini almış olan Nuga Best, hem doğu ülkelerinde hem de batı ülkelerinde satış rekorları kırmaktadır.

7 Yeşim Taşlı Dahili Projektör : Dahili projektör sırt bölgesi boyunca hareket ederken, sırt ve etrafındaki bölgeler parmak ve el masajı yapar, ısı uygulaması yapar. Bu sayede ağrılarınızın azalmasına yardımcı olur.

Kullanışlı Beş-Top Projektör : Isı ve kızılötesi ışık kaybını  azaltacak şekilde tasarlanmıştır.Tasarımı sayesinde vücudun istenilen  bölgesinde kullanılabilir. Ağrılarınızın azalmasına yardımcı olur.

Kilo Kontrol Aparatı : Vücudunuzun yağ miktarını kontrol eder, sağlıklı vücudunuzu ve güzel şeklinizi yeniden kazanmanıza yardımcı olur.

Tormanium Seramikli Isıtıcı Bölüm : Bu özel tormanium seramik karışımı sağlıklı kızılötesi yayar. kan dolaşımınızın hızlanmasına ve matabolizmanızın düzelmesine yardımcı olur.

Güçlü Isıtma : Güçlü ısıtma özelliği sayesinde kısa sürede ürün çalışmaya başlar ve kullanımınıza hazır olur..

Yükseklik Ayarlama Özelliği : Ürün, vücut özelliğiniz, kondisyonunuz veya ürünü vücudunuzun hangi bölgesi için kullanacağınıza bağlı olarak 10,20,30 derecelik açılara ayarlanabilir. Ayrıca ürünü kullanırken kitap okuyabilir, televizyon seyredebilirsiniz.

Geliştirilmiş Çok Fonksiyonlu Kumanda : Kolay tuş işlemleri istenilen özelliklerin kullanışlı seçimini sağlar. Üzerindeki ekranın büyük olması görmeyi kolaylaştırır. Kumanda askısı, kolay yönetiminizi sağlar.Ayrıca kumandanın kendi hafızası da mevcuttur.

Ortopedik Tasarım : Ortopedik tasarımı sayesinde vücudunuza uyum sağlar. Evinizle ve eşyalarınızla uyum içindedir. Bulunduğu ortama güzellik ve şıklık katar.

Tormanyum Bölümü Paneli : Fiziksel durumunuz veya özelliklerinize en uygun sıcaklığı kolayca ayarlayabilirsiniz.

Bağlantı Paneli : Beş- top projektör, zayıflama aparatı ve uzaktan kumanda için ayrı ayrı bağlantı yapılmasını sağlar. Bu sayede aynı anda farklı kişiler ürünü kullanabilir.

2

Cvp: Nuga Best

Moxibustion Etkisi
Nuga Best, Tourmanium Seramiklerinden Üretilen olan Mistik –Uzak Kızılötesi Isıları kullanan bir üründür.
Yeşim Taşları veTourmanium Seramik Diskleri tarafından üretilen Uzak-Kızılötesi Isıları Moxibustion etkisini iki katına çıkararak, hızlandırılmış bir metabolizma,kasların ağrılarının dindirilmesi,ve vücudunuzun bağışıklığının arttırılmasına yardımcı olur. Tournamium Seramik, Tourmaline Germanium, Elan ve Volkanik kayalardan oluşan bir kompozit taştır. Doğal mineraller içeren Tourmaline, çok kolay bir şekilde insan vücudu tarafından absorbe (emilme) edilebilir.Germanium ise aynı zamanda “Mucize Mineral” olarak adlandırılır. Tourmanium Seramik, vücut bölgelerindeki kan dolaşımını hızlandıran, dezenfeksiyonu gerçekleştiren ve vücut hücrelerinin aktivitelerini uyaran Uzak Kızıl Ötesi Isılarının ılık sıcaklığını yayar.

Parmak Masaj Etkisi
Doğuya Özgü Ürünler ve Parmak Basınçlı Terapötikler size Nuga Medical'in Yeni Teknolojisi ile ulaşmaktadır.
Ergonomik tasarım ve Nuga Best'in modern medikal biliminin oluşturduğu, Isılı Projektör Sistemi, sinirleri uyarmaya, kasları dinlendirmeye ve yorgunluğu ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Moxibustion ve Parmak Basınçlı Terapötikler yüzyıllardan beridir doğuya özgü ilaçlar olarak kullanılmaktadır. Omurga kısmında bulunan hücrelere ısı uygulanmasıyla ve oksijeni uyararak ve çeşitli vücut organlarına yeterli beslenmeyi sağlayarak vücut hücrelerinin aktivitelerini arttırmaktadır. Bu geleneksel Doğuya Özgü İlaç terapötikleri, Nuga Medical'in, modern teknolojileri ile üretilmekte ve sizlere ulaştırılmaktadırlar.Tourmanium Ceramic, Uzak-Kızıl Ötesi Sıcak Isı Uyarıcısı kan dolaşımının artmasına, gizli bulunan kan pıhtılarının çözülmesine, vücudunuzun doğal bir şekilde tedavisini gerçekleştiren beyaz kan hücrelerinin (alyuvarların) kandaki sayılarının artmasına yardımcı olur.

Nuga Best, Kayropraktik Prensipleri Kullanan Yeni Konsept bir Medikal Üründür.
Nuga Best ürünü, vertebraların deformasyonundan dolayı spinal eklem yüzeylerinde sık sık rastlanan sinir baskılarının üzerine masaj uygular, böylece bu sinir baskılarının kalkmasına ve eklemlerin kendi düzgün pozisyonlarına dönmelerine yardımcı olur. Bu hareketin yapılmasındaki diğer yararlı etkiler ise, çeşitli vücut organlarına daha canlı aktivite sağlanması, hızlandırılmış metabolizma ve kan dolaşımı, ayrıca kan pıhtılarının ve vücuttaki yağların ortadan kaldırılmasına yardımcı olma işlemleridir. Bu etkiler sayesine Nuga Best, Meridians kısmında bulunan gerginliği ve omurgada bulunan kasların gerginliğini azaltarak sizin geniş kapsamlı ve daha iyi bir sağlık kazanmanıza yardımcı olur. Nuga Best sizde oluşan yorgunluğu hızla alarak sizin daha hareketli bir yaşam geçirmenizi sağlar.

Kilo Kontrol Özelliği
Düşük Frekanslı Zayıflama Aparatı, sağlık dalgalarını Auto Tens prensibini kullanarak kilo kontrolünün sağlanmasına, vücut yağlarının çözülmesine  ve cildinizi gererek güzelleşmesine yardımcı olur.

Yeşim Taşı Etkisi
Eski tarihlerden bu yana uzak doğulu insanlar, yeşim taşının stresi azalttığına , stresli organları iyileştirdiğine ve toksinleri vucuttan attığına inanıyorlar. onlar aynı zamanda yeşim taşının hücre yaşlanmasını yavaşlattığını , vücudun doğal savunma ve iyileştirme gücüne mükemmel bir yetenek kattığına inanıyorlar. Bundan dolayı Çin'de, Kore'de ve Japonya'da kraliyet ailesinin tüm takıları yeşim taşından yapılırdı.
Yeşim taşı aynı zamanda insan vücudu için gereken elementleri içermektedir.  Bu elementler kalsiyum, magnezyum ve sudur. Ayrıca yeşim taşı uzak kızılötesi ısıların doğal yayıcısı olarak bilinmektedir.
İşte bu önem ve değerli faydalarından dolayı NUGA BEST® tüm ürünlerinde yeşim taşları kullanmaktadır.

Akupunktur Etkisi
Akupunkturun amacı, batırılan bir iğne yardımıyla sizin sisteminin aktivitesini uyarmaktan ibarettir.
Nuga Best termal masaj yatağı sayesinde vücüdunuza iğne sokmadan akupunkturun faydalarından yararlanma yollarını keşfedeceksiniz. Parmak masajı ve ısı enerjisi, iğnelerin işlevini yerine getirecektir. Yani Nuga Best, en son teknolojiyi kullanarak akupunkturun değişik bir yönünü geliştirmiştir.

Uzak Kızılötesi Isı Özelliği
Nuga Best, yeşim taşı ve tormanyum taşı kullanılması sayesinde geleneksel olandan daha fazla, etkili ısı ve kızılötesi ısılar üretir. Modern teknolojinin bu kombinasyonu ve geleneksel tedavi tekniklerinin birleşmesine bilimsel olanak sunulmaktadır.
Uzak kızılötesi ısılar modern tıpta 30 yıldan daha fazla bir süredir hastalıkların tedavisi için kullanılmaktadır.. Bu tedavinin başarılı ve iyileştirici yönü olduğu ispatlanmıştır.
7 yeşim taşlı projektörün omurga bölgenize boylu boyunca tatbik edildiğini ve sıkılaşmış, katılaşmış bütün kaslarınızın gevşediğini düşününüz. Aynı zamanda yeşim taşının sakinleştirici  sıcaklığı ile masajı kendinizi rahat ve dinlenmiş olarak hissetmenizi sağlayacaktır. Kendinizi önceki durumunuzdan daha sağlıklı ve enerjili hissedeceksiniz.

Sıcak Isı Etkisi
Isı ve Uzak-Kızılötesi Isılarının kaybolmasını en aza indiren tasarımlı 5 Top Projector Sistemi, sıkı bir şekilde vücudunuzun çeşitli bölgelerine uygulanarak, kan dolaşımının arttırılmasına, gizli kan pıhtılarının çözülmesine, ve yorgunluğun hızlı bir şekilde vücuttan atılmasına yardımcı olur.

3

Cvp: Nuga Best

NUGA BEST PRENSİPLER VE ÖZELLİKLER
Kişisel Zayıflama Aparatı eklenmiş Nuga Best Termal Masaj Yatağının etkileri ve yararları, diğer benzer hiçbir ürünle kıyaslanamaz.
Düşük Frekanslı Zayıflama Aparatı, sağlık dalgalarının Auto Tens prensibini kullanarak kilo kontrolünün sağlanmasına, vücut yağının çözülmesine ve cildinizi gererek güzelleşmenize yardımcı olur.
- Nuga Best Zayıflama Aparatını kullanarak kendinize olan güveninizi tekrar kazanınız.
- Sağlık ve güzel vücut şeklinizi bulunuz.
- Diet yapmanıza,
- Vücut yağınızı ortadan kaldırmanıza,
- Elastik bir cilde kavuşmanıza
- Omuz, sırt ve bileğinizdeki ağrılardan kutulmanıza
- El ve ayak uyuşukluğunuzun azalmasına,
- Yorgunluğunuzun giderilmesi ve kan dolaşımınızın artmasına,
- Kas ağrılarınızın giderilmesine yardımcı olur.

NUGA BEST ZAYIFLAMA APARATININ PRENSİPLERİ
-Nuga Best Zayıflama Aparatının sağlıklı dalgaları otomatik olarak derinin arkasında yer alan derin iç bölümlerine ulaşır. Oluşan etkiler kas hareketlerinin artmasını, sinir aktivitelerinin normalleşmesini ve karın bölgelerindeki ve vücut organlarındaki yağların azaltılmasına yardımcı olur.
-Nuga Best Zayıflama Aparatı, Düşük Frekans Dalgalarını kullanan bir kas aktivasyon sistemidir ve uyku sırasında da kullanılabilmektedir.Uyku sırasında kullanımı, 20-30 km hızda yapılan bir koşuyla yaklaşık olarak aynı etkiye sahiptir.
-Nuga Best Zayıflama Aparatı, düşük frekans dalgalarını kullanan bir kas egzersiz ürünü olduğundan, diet kontrolleri ile kombineli olarak kullanıldığında, kilo kaybından sonra, tekrar kilo alımları söz konusu olduğunda, oluşacak olan tekrar kilo alma etkisini önlemeye yardımcı olur.
-Nuga Best Zayıflama Aparatı kullanılarak vücudun aşırı yağlı bölgelerinde hızlı etkiler elde edilebilir.